close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
آیاکسی علیه خودش بیانیه صادر می کند؟/ حقوق بشر یعنی ایران
تبليغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات سايت
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار مطالب
کل مطالب : 57
کل نظرات : 35

بازديد امروز : 6 نفر
بارديد ديروز : 5 نفر
بازديد هفته : 14 نفر
بازديد ماه : 61 نفر
بازديد سال : 1,400 نفر
بازديد کلي : 13,441 نفر

افراد آنلاين : 1
عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
پيوندهاي روزانه
کدهاي اختصاصي
پشتيباني
theme by
roztemp.ir
RSS

Powered By
Rozblog.Com
تبليغات
رزتمپ

 

اتحادیه اروپایی که علیه همه بیانیه صادر می کند،حقوق همه را زیر سؤال برده و دم از حقوق بشر می زند چرا ترورهای سازمان های شیطانی منافقین و القاعده و طالبان را در ایران، عراق، افغانستان و سوریه محکوم نمی کند؟آیا کسی علیه خودش بیانیه صادر می کند؟

 

وبلاگ حجاب بانو در پاسخ به اتحادیه اروپا نوشت:"ولن ترضی عنک الیهود و النصارای حتی تتبع ملتهم"(ای رسول خدا هیچگاه یهودیان و مسیحیان از تو راضی نمی شوند مگر اینکه دین و آئین ایشان را بپذیری)(بقره120)

این آیه کریمه و بسیاری از آیات دیگر نحوه رفتار خصمانه اهل کتاب را با مسلمین بیان می دارد. و قطعاً هیچکس از خداوند جلیل از اخحوالات بندگانش آگاهتر نیست.هر چند در آیه ای دیگر برتری و پیشقدمی یهودیان را در اختلاف افکنی و دشمنی لا اهل ایمان نسبت به مسیحیان بیان می دارد.

لتجدن اشد الناس عداوهً للذین آمنو الیهود و الذین اشرکو (مائده82) در میان همه مردم دشمن ترین انسان ها نسبت به اهل ایمان و مسیحیان، یهودیان اند.

دشمنی غرب با جمهوری اسلامی به واسطه انرژی هسته ای، حقوق بشر یا سلاح نیست، این دشمنی مربوط به دیروز و امروز نیست، یک دشمنی و کینه دیرینه است. صهیونیست ها که امروز بر بسیاری از کشورهای دنیا به ویژه آمریکا و اروپا سیطره انداخته اند، طرح های کلان اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی بلند مدت دارند.با نگاهی کوتاه به تاریخ تأسیس و مؤسسین رژیم های حاکم بر آمریکا و اروپا بالاخص در چند قرن اخیر ما به توطئه های دامنه درا آنان بیشتر پی می بریم. امروز تصمیم گیرندگان اصلی سیاست های کاخ سفید، اتحادیه اروپا، شورای امنیت، حقوق بشر و بسیاری دیگر از سازمان های بین المللی و غربی همه در قلب تپیده صهیونیست ها یعنی آی پک صورت می گیرد.

دولت های غربی مجریان این سیاست ها هستند، هیچ رئیس جمهوری در ایالات متحده آمریکا بر مسند قدرت تکیه نمی زند مگر این که از این مرکز صهیونیستی تأییده بگیرد. مرکز زور و زر و تزویر آی پک و دیگر سازمان های مخوف وابسته به آن در اقصی و نقاط جهان اند.این مراکز نشأت گرفته از مراکز فراماسونری که ریشه در دشمنان اصلی حضرت سلیمان نبی و موسی کلیم الله(ع) و عیسی روح الله دارند.حلقه های ماسونی شاگردان شیاطین عصر انبیاء علیهم صلوات اله اند.

هیچ میانه ای با دین و مذهب، عدالت و حقیقت نداشته و ندارند.اینها می خواهند که همه دنیا مال آن ها باشد و هیچ شریکی هم نداشته باشند. این جاهلانه است که کسی فکر کند اگر ما دست از انرژی هسته ای یا موشک بالستکی برداشته با ما کرای ندارند این افراد یا احمقند یا هیچ اطلاعی از سیاست صهیونیست های علام ندارند.تنها رهبران مسلمان شیعه توانسته اند مشت این ها را رو کنند چرا که بر اساس آیات ذکر شده عمق و دشمنی این موجودات خبیث امروزی نیست که شما با آن ها کنار بیائید.

حقوق بشر کیلوی چند؟ کدام حقوق برای کدام بشر؟ با چند حساب سر انگشتی ریز و درشت پستی تفکرات صاحبان قدرت جهانی برای همه اهل عالم ثابت شده است. یا مردم دنیا کر و کورند یا خود را به نفهمی زده اند که یقیناً گزینه دوم صحیح تر است که در این صورت ما باید حساب خود را از دیگران جدا کنیم و فریب این عوام فریبی ها را نخوریم.

اتحادیه اروپا کجا بود وقتی مسلمانان بوسنی و هرزگوین را صرب ها گروه گروه زنده به گورکردند ؟ یا بشر نبودند یا حقوقی نداشتند.این مردم که آسیایی و آفریقای نبودند فقط چون مسلمان بودند حقوق آنان نادیده گرفته شد.آیا اتحادیه اروپا بیش از نیم قرن فریاد مظلومیت مسلمانان فلسطینی و لبنان را نمی شنود؟ روزی نیست که عده ای از این مردم بی پناه از دم تیغ جلادان صهیونیست نگذرند،آیا نمی شنودند؟ نمی بینند؟ اصلاً مدعیان دورغین داخلی و خارجی لحظه ای اندیشیده اند که راستی رژیم جعلی اسرائل توسط همین ها تأسیس شد و شگ زنجیری همین اربابان قدرت در غرب اند پس سؤال کردن بی فایده است.

آیا اتحادیه اروپای پر مدعا آوراگی هزاران انسان بی گناه و بی پناه در میانمار را ندیده است؟ آنان بشر نیستند ؟ حقوقی ندارند؟ عامل آوارگی ، بدبختی و فلاکت مردم مظلوم افغانستان اجنه بودند یا همین اروپائیان جهان غرب؟ چرا وقتی به بهانه های واهی یک کشور اسلامی را اشغال و هر روز مردم بی گناه را ب موشک های هدایت شده و هواپیماهای بدون سرنشین سلاخی می کنند هیچ صدایی از حقوق بشر بلند نمی شود؟ البته چه سؤالی است؟ خوب معلوم است که خودشان صاحبان اصلی تجاوزند. خودشان که خودشان را محکوم نمی کنند.

چرا وقتی آمریکا با اسناد دورغین و ادعا های آی پکی یک کشور اسلامی مانند عراق را اشغال و میلیون ها نفر را کشته و آوار کردند همین اروپائیان با آن همدست شده و هیچ مرکز حقوق بشری فریاد نزد. بیانیه صادر نکرد؟ البته معلوم است خودشان که علیه خودشان بیانیه صادر نمی کنند. چرا وقتی افشا شد که زندان های ظالمانه ابوغریب، گوانتانامو و ده ها مرکز بازداشت و زندان در اقصی و نقاط عالم توسط غربی ها ایجاد شده و مردم را بدون سند و مدرک و رعایت کمترین حقوق انسانی در آنجا نگه داری می کنند،هیچ ناله ای از کسی بلند نشد؟

کجا بودند این غربی های پر مدعا که سگ زنجیری آنان که در همه دوران ها معروف است که آن ها را در کشورهای مسلمان رها می کردند و هر چه که باب میل خودشان بود بر سر این ملت ها می آورند که نمونه بارز آن بمباران مناطقی همچون هیروشیما، ناکازاکی، ویتنام، و خالی کردن بمب های خوش های و شیمیایی بر سر مردم مظلوم ایران اسلامی و عراق در حلبچه، سردشت و ...... که عده ای مظلوم و بی گناه به شهادت رسیدند، واقعاً کجا بودند؟

چه شده که تجزیه اوکراین خلاف است اما تجزیه فلسطین کار خوب؟

چرا اتحادیه اروپا که دم از حقوق بشر می زند ترورهای سازمان های شیطانی منافقین و القاعده و طالبان را در ایران، عراق، افغانستان و سوریه محکوم نمی کند؟ معلوم است همه این ها مهره ها و جیره خوران خودشان اند.

مگر القاعده و طالبان با کمک های مالی و تسلیحاتی سازمان های جاسوسی آمریکا و اسرائیل و کشورهای اروپایی تأسیس نشده اند؟ هدف آنان مگر عقب راندن ارتش سرخ از افغانستان و بدنام کردن اسلام توسط طالبان نیود.مگر منافقین بیش از سه دهه با حمایت های غربی ها در عراق ماندگار نشده اند؟ مگر دفاتر این سازمان مشکوک در کشورهای اروپایی نیست؟ مگر از خیانت های آنان خبر ندارند؟ کدام کشور جهان بیش از ایران آماج ترور قرار گرفته و مسئولین درجه اول خود را از دست داده اند. چرا هنوز از منافقین حمایت می کنند؟ اگر حمایت های همین غربی ها نبود همان سال های اول انقلاب مناقین برچیده می شدند.

یک بام و چند هوا

آیا فقط اروپائیان بشرند و دیگران به ویژه مسلمین نا بشر؟ چر اینقدر خود خواه و متکبرند؟ شما که چنددهه بیش نیست که از عصر بربریت بیرون آمده اید؟ کمی به پیشینه تاریخی خود برگردید. ببینید که تشکیلات کابالایی چه بر سرتان آورده است. به قول خودتان مسیحی هستید، آئین مسیحیت ،آئین دوستی و مهربانی با همه عالم است.پس چرا آلت دست یهودیان صهیونیست شده اید و این همه قتل، غارت و کشتار می کنید؟ ناتوی شما برای دفاع پدیده آمده یا هجمه به دشمنان آمریکا؟ چند سالی است که این مرکز قدرت نظامی آلت دست جناح های حاکم بر کاخ سفید بوده است و مسئولین اروپایی مترسک و عروسک گردانان در پنتاگون و آی پک اند و بس. هر چه آنان خواسته اند اینان انجام داده اند.

وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد مردم مسلمان ایران به قانون اساسی بر اساس احکام اسلامی رأی دادند و خواهان اداره کشور در تمام شئون بر اساس اسلام واقعی شدند و به معنای تمام، دموکراسی حاکم شد. تمام ارکان این نظام اعم از رهبری، ریاست جمهوری، مجلس شواری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا مستقیم با واسطه توسط مردم انتخاب می شوند. بالاترین مرجع رسمی یعنی رهبری نظام با نظر مردم انتخاب می شود. در حالیکه در همین اروپای قرن بیست و یکم هنوز پادشاهانی وجود دارند که مردم در انتخابشان هیچ نقش و نظری ندارند.

حالا هر کسی می تواند قضاوت کند دموکراسی و حقوق بشر یعنی چه؟ یعنی ملتی که هشت سال جوی ظلم مقاومت کرد. یعنی ملتی که پای آریمانهایشان تا مرز جان ایستادند. یعنی ملتی که دینشان را به دونیایشان نمی فروشند. یعنی هزاران احمدی روشن ها و شهریاری ها. یعنی در تمام دنیا بی نظیر است. حقوق بشر و دموکراسی یعنی ایران.

یادداشت سیده زینب حیدری

">ادامه دارد.....

یادداشت سیده زینب حیدری

امتياز : نتيجه : 5 امتياز توسط 5 نفر مجموع امتياز : 10

بازديد : 74
[ ] [ 15:17 ] [ سیده ]
آخرين مطالب ارسالي
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
.: Weblog Themes By roztemp :.

آرشيو
جست و جو